Chcesz zostać wyjątkowym Świętym Mikołajem? Zaskocz najbliższych niezwykłym prezentem

26 listopad 2022
Autor: 
Chcesz zostać wyjątkowym Świętym Mikołajem? Zaskocz najbliższych Redakcja

Chcesz zostać wyjątkowym Świętym Mikołajem? Twoi bliscy marzą, aby spojrzeć na świat z innej perspektywy? Postaw na lot zapoznawczy. To niezapomniana przygoda!

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. To czas, kiedy dzielimy się prezentami. Każdy prezent sprawi radość, ale ten wymarzony najbardziej. Jeśli masz wśród swoich najbliższych, które chcą oderwać się od przyziemnych spraw i poczuć się wolnym lub po prostu poczuć spory napływ adrenaliny oraz przyspieszone bicie serca możemy Ci w tym pomóc!

Człowiek od zawsze marzył o lataniu. Emocje, jakie towarzyszą odrywaniu się od ziemi, uczucie wolności i zapierające dech w piersiach widoki to zdecydowanie niezapomniane chwile. Spełnij więc marzenia swoich najbliższych i postaw na lot zapoznawczy, który zdecydowanie będzie dla nich wyjątkowym prezentem. Daj im radość, płynącą z podniebnej eskapady.

W województwie lubuskim specjalistą od spełniania niezwykłych, podniebnych marzeń jest Aeroklub Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze. Fruwając między chmurami, oprócz adrenaliny na Twoich bliskich czekać będą fantastyczne widoki, które pozostaną w ich pamięci na długie lata. Niezapomnianą przygodę życia można przeżyć zarówno w szybowcu, samolocie, jak i śmigłowcu.

Lot szybowcem? A może lot samolotem?

Szybowiec Puchacz, choć wygląda niepozornie i nie posiada silnika, może przynieść nam sporo emocji już na samym początku. Startując za wyciągarką, w zaledwie kilka sekund szybowiec osiąga prędkość około 100 km/h i szybko wznosi się w górę. Dalej pozostaje nam już tylko podróż między obłokami oraz podziwianie świata z niecodziennej perspektywy.

Niezwykłe doznania zapewni również lot samolotem Tecnam P2008. To doskonała okazja, aby poznać piękną okolicę z góry i zrobić zdjęcia. To prawdziwa frajda dla osób pasjonujących się lotnictwem, ale i dla tych, którzy po prostu chcą porządnie oderwać się od ziemi. Obdarowany zasiądzie tuż obok pilota i na własnej skórze przekona się, jak obsługuje się statek powietrzny.

Jeśli wśród swoich najbliższych mamy więcej miłośników przestworzy, to może warto postawić na śmigłowiec? Na pokład maszyny Robinson R-44 wejść może nawet trzech pasażerów. Śmiało można powiedzieć, że to "mały, ale wariat", ponieważ może rozwinąć prędkość nawet do 240 km/h.

Oczywiście przed lotem obdarowany zostanie dokładnie zapoznany z danym statkiem powietrznym, wszelkimi przyrządami czy działaniem sterów. Pilot chętnie odpowie również na wszelkie pytania zarówno na ziemi, jak i podczas lotu.

Spełnij marzenia bliskich o lataniu i pokaż im, jakim niezwykłym sposobem spędzania wolnego czasu jest lotnictwo. Ostrzegamy! Latanie uzależnia :)

Przeczytaj też: Pożar w domu jednorodzinnym w Zielonej Górze. Strażacy uratowali kota (ZDJĘCIA, FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u