Osobówka wypadła z drogi koło Zielonej Góry. Kierująca zjeżdżała z ronda (ZDJĘCIA)

26 listopad 2022
Autor: 
Osobówka wypadła z drogi koło Zielonej Góry Redakcja

Kolizja na wjeździe do Zielonej Góry. Przy rondzie Piastów Śląskich osobówka wypadła z drogi. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym wpłynęło do zielnogórskich służb w sobotnie popołudnie, 26 listopada, po godzinie 13:30.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Seat, zjeżdżając z ronda Piastów Śląskich w stronę centrum miasta, prawdopodobnie wpadła w poślizg. Kobieta straciła panowanie nad kierownicą, a pojazd ściął znak drogowy i wypadł z trasy do przydrożnego rowu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Chwila relaksu

Trafiła do szpitala na badania

Na miejsce zdarzenia wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz zespół pogotowia ratunkowego. Przybył również patrol policji z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Gorzowie Wielkopolskim, który pełni służbę na terenie Zielonej Góry.

Strażacy zabezpieczyli rozbite auto, natomiast medycy zajęli się kierującą, sama podróżowała osobówką. Na szczęście kobieta nie doznała poważniejszych obrażeń, ale została przetransportowana do szpitala na szczegółowe badania.

Aktualnie w miejscu kolizji nie występują żadne utrudnienia w ruchu pojazdów. Prawdopodobnie na czas wyciągania pojazdu z przydrożnego rowu, przejazd zostanie częściowo zablokowany.

Przeczytaj też: Pożar w domu jednorodzinnym w Zielonej Górze. Strażacy uratowali kota (ZDJĘCIA, FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u