Jak przygotować zaproszenia ślubne?

30 marzec 2023
Autor:  Artykuł partnera
Jak przygotować zaproszenia ślubne?

Wasz wielki dzień zbliża się wielkimi krokami, a Wy jeszcze nie macie wybranych zaproszeń ślubnych? Jak przygotować zaproszenia ślubne? Podpowiadamy w dzisiejszym artykule.

  1. Co powinno znaleźć się na zaproszeniu ślubnym?
  2. Jak wybrać odpowiednie zaproszenie ślubne?

Organizacja ślubu jest wielkim przedsięwzięciem, które wymaga czasu. Dlatego nie warto zabierać się za to na ostatnią chwilę - lepiej zacząć dużo wcześniej niż później denerwować się, że coś nie zostało jeszcze zrobione. Jeśli jednak faktycznie nie masz, są pewne sprawy związane z weselem, które można oddelegować innym osobom. Do nich zalicza się między innymi zaproszenia ślubne. Jak przygotować zaproszenia ślubne? Jakie elementy powinny znaleźć się na takim zaproszeniu? Na pytania odpowiadamy w poniższym artykule.

Zaproszenia ślubne od amelia-wedding.pl

Co powinno znaleźć się na zaproszeniu ślubnym?

Jaka powinna być treść zaproszenia ślubnego? Wszystko zależy oczywiście od Was, ale nie zapominajcie, że każde zaproszenie powinno zawierać następujące elementy:

  • imiona i nazwiska pary młodej,
  • data, godzina oraz miejsce ślubu;
  • adres sali weselnej;
  • kontakt do pary młodej (w celu potwierdzenia obecności);
  • informacje dotyczące tego, kto jest zaproszony na uroczystość - na przykład gość z osobą towarzyszącą, goście z dziećmi etc.

Każde zaproszenie ślubne można oczywiście nieco urozmaicić. Najpopularniejszym rozwiązaniem są różnego rodzaju cytaty, sentencje czy wierszyki. Jeśli masz jakieś życzenia dotyczące prezentów - na przykład nie chcesz, aby goście przynosili Ci kwiaty - koniecznie zaznacz to w treści swojego zaproszenia. Podobnie sprawa wygląda w sytuacji, gdy zależy nam na określonym ubiorze. Na zaproszeniu można także umieścić informacje związane z noclegiem, dojazdem na miejsce czy parkingiem.

Polecamy przemyśleć również sprawę treści na zaproszeniach dla wyjątkowych gości – na przykład dla rodziców. Kartki tego rodzaju są świetną opcją do przekazania wyrazów wdzięczności. Ogólnie przy zaproszeniach ślubnych dla rodziców warto zadbać o to, aby treść była bardziej osobista niż w przypadku innych gości weselnych.

Zaproszenia ślubne od amelia-wedding.pl

Jak wybrać odpowiednie zaproszenie ślubne?

Jak wybrać odpowiednie zaproszenia ślubne? Przede wszystkim warto zabrać się za tę kwestię stosunkowo wcześniej, aby nie tylko znaleźć wymarzone zaproszenia ślubne, ale także, aby mieć czas na ich wręczenie. Jeśli nie wiesz, w jakim stylu wybrać zaproszenia ślubne, polecamy kierować się przede wszystkim motywem samego wesela. Zdecyduj się na takie kartki, które będą tworzyć spójną całość z wystrojem sali.

Nie masz czasu robić samodzielnie zaproszeń ślubnych? W takiej sytuacji koniecznie skorzystaj z gotowych rozwiązań. A dokładnie mamy na myśli z usług firmy, która wykonuje zaproszenia ślubne na zamówienie. Spersonalizowana papeteria ślubna jest świetną opcją z tego względu, że będzie nie tylko oryginalna, ale przede wszystkim dopasowana pod każdym względem do Waszego wesela. Różnorodne rozwiązania znajdziesz między innymi na stronie https://amelia-wedding.pl/zaproszenia-slubne/, gdzie dostępne są - na przykład - ponadczasowe i eleganckie zaproszenia ślubne, dopasowane do aktualnych trendów.

Jak zamówić zaproszenia firmy Amelia-Wedding? Wystarczy wybrać interesujące nas rozwiązanie, następnie podać potrzebną ilość i treść, która ma znaleźć się na zaproszeniu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz od grafika wstępny projekt. Jeśli tylko go zaakceptujesz, zaproszenia ślubne zostaną wydrukowane i wysłane pod wskazany przez Ciebie adres. Na stronie znajdziesz gotowe zaproszenia ślubne, ale jest możliwość wykonania spersonalizowanych kartek. Jeśli interesują Cię spersonalizowane zaproszenia ślubne, koniecznie skontaktuj się z pracownikami wspomnianej firmy.

Dlaczego warto postawić na spersonalizowane zaproszenia ślubne? Przede wszystkim dlatego, że będą to wyjątkowe kartki dostosowane bezpośrednio do Waszego wesela oraz jego motywu przewodniego. W porównaniu do klasycznych zaproszeń ślubnych dostępnych na rynku będą wyróżniać się także oryginalnością. Warto postawić na takie karki, które będą pasować nie tylko do samej aranżacji sali weselnej, ale przede wszystkim do dodatków, takich jak winietki, tablice stołów, księgi gości czy zawieszek/etykiet na alkohol.

Warto z wyprzedzeniem zamówić zaproszenia ślubne, bo dzięki temu nie trzeba się będzie później martwić o to, czy zaproszenia na ślub zostaną dostarczone na czas. Dodatkowo wielu parom zależy na tym, aby wybrać wyjątkowe zaproszenia ślubne, a jeżeli zrobi się to zawczasu, to będzie można poprosić o dostarczenie próbek. Dzięki nim para może na żywo zobaczyć, czy oryginalne zaproszenia ślubne spełnią jej oczekiwania. Jeżeli natomiast komuś zależy na tym, aby znaleźć tanie zaproszenia ślubne, warto zajrzeć do zakładki z promocjami. Można tu trafić na naprawdę ciekawe promocje, co pozwoli obniżyć koszty związane z zakupem papeterii ślubnej.

Jeżeli natomiast pojawią się problemy związane z wyborem zaproszeń na przyjęcie weselne lub innych produktów dostępnych w sklepie internetowym, zawsze warto skontaktować się ze sprzedawcą.

Zaproszenia ślubne od amelia-wedding.plRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u