Nowości na sezon 2023 polskiej marki Shima: poznaj sportowy charakter rękawic STR-2

27 wrzesień 2023
Autor:  Artykuł partnera

Polska marka Shima w 2023 roku zaprezentowała wiele nowości, takich jak rękawice STR-2. Firma ta od lat słynie ze stosowania innowacyjnych technologii oraz do dostosowywania swojej oferty do dynamicznie zmieniających się potrzeb konsumentów. Marka posiada wysokiej jakości akcesoria oraz odzież motocyklową. Przedstawiamy sportowy charakter rękawic STR-2 oraz kilka innych modeli, na które warto zwrócić swoją uwagę.

Rękawice STR-2 - sportowy styl i bezpieczeństwo jednym

Rękawice motocyklowe STR-2 wyróżniają się wśród innych rękawic. Dzięki swojemu sportowemu charakterowi spodobają się nawet największym miłośnikom szybkiej jazdy. Są one jednocześnie niezwykle komfortowe i gwarantują bezpieczeństwo w trakcie jazdy.

Rękawice STR-2 to model wykonany z wysokiej jakości skóry koziej, która nie tylko zapewnia wysoką trwałość rękawic, ale także zwiększa mobilność dłoni i czucie w niej. Dzięki profesjonalnemu i precyzyjnemu zszyciu rękawic nie trzeba się obawiać o ich stan przy intensywnym użytkowaniu. Co więcej, główny protektor kostek jest wyposażony we włókno węglowe, a w przedniej części dłoni został umieszczony panel piankowy i specjalny slider dłoni SAP. To wszystko sprawia, że mamy do czynienia z najwyższej jakości produktem.

Wspomniane rękawice są również wyposażone w liczne zafałdowania na dłoni, palcach oraz kciuku. Umożliwia to precyzję w trakcie zmieniania pozycji dłoni i pewny chwyt. Ponadto, STR-2 to model wyposażony w panel TouchTip na palcu wskazującym. Dzięki temu można z łatwością korzystać z ekranu dotykowego telefonu bez konieczności ściągania rękawic. Na uwagę zasługuje również fakt, iż rękawice zapewniają właściwą wentylację.

dsc 6740 ext stich 0

Rękawice motocyklowe wysokiej jakości - jakie jeszcze warto poznać?

Rękawice Shima są dostępne również w innych modelach, które również zachwycą miłośników motocykli. Popularny jest model TR-2, który jest bardziej uniwersalny i nada się nie tylko dla miłośników sportowego stylu, ale także dla osób ceniących sobie miejską jazdę. Są wykonane z wysokiej jakości skóry i gwarantują komfort i bezpieczeństwo. 

Model X-Breeze jest natomiast głównie przeznaczony na upalne dni. Dzięki połączeniu skóry i materiału siateczkowego rękawice przepuszczają powietrze. To model dla tych, którzy nawet w upalne dni chcą zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Model Rush i Prospeed to rękawice idealne do sportowej, dynamicznej jazdy. Pozwalają na swobodę ruchów przy jednoczesnej ochronie palców i dłoni. Blaze ma natomiast wyjątkowy design, a STX to propozycja dla tych, którzy szukają czegoś pomiędzy sportowym charakterem a codziennym komfortem.

dsc 6345 str 2 black vlock 0

Rękawice motocyklowe Shima na sezon 2023

Wszystkie rękawice motocyklowe Shima są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających motocyklistów z racji tego, iż podlegają one profesjonalnym testom bezpieczeństwa. Polska marka oferuje innowacyjne rozwiązania w połączeniu z stylowym wyglądem.

Rękawice STR-2 są ciekawą nowością w sezonie 2023 od polskiej marki. Łączą one niepowtarzalny, sportowy styl z zaawansowaną ochroną w każdym detalu. Warto wybrać takie rękawice, które spełnią nasze oczekiwania pod względem nie tylko wyglądu, ale także bezpieczeństwa.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u