MY POLACY! Rozmowy nie tylko o polityce

25 marzec 2023
Autor: 
MY POLACY! Rozmowy nie tylko o polityce Adobe Stock

Lubuscy dziennikarze, Tadeusz Krupa i Arkadiusz Olszowy zapraszają na wirtualne spotkania z najważniejszymi politykami z kraju i regionu.

Tadeusz Krupa to były Prezes i Redaktor Naczelny Radia Zachód. Jak sam informuje, po zniszczeniu niezależności mediów publicznych przez PiS, w 2006 roku przeszedł do mediów prywatnych. Był nominowany do Polsko Niemieckiej Nagrody Dziennikarskiej.

Arkadiusz Olszowy był m.in. dziennikarzem Zielonogórskiej Rozgłośni Polskiego Radia a następnie Sekcji Polskiej Radia Wolna Europa.

- Dajemy wolną i bezpieczną przestrzeń do dyskusji na tematy wszystkim bliskie i ważne. Zapraszamy do dołączania do rozmowy na żywo – informuje pierwsze radio twitterowe #Radio Wolna PL.

Poza wymienionymi dziennikarzami Redakcję tworzą także: Witold Pronobis, doktor nauk humanistycznych, publicysta, dziennikarz. Pracował w Radiu Wolna Europa. Autor programów o tematyce historycznej. Anna Kacprzyk, absolwentka psychologii społecznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, HR business partner, autorka świetnych programów w cyklu „Rozmowy Ani” o tematyce społecznej i dyskusji o stanie polskiej psychiatrii Mateusz Żurek, entuzjasta sportu i miłośnik filmów, autor wysoko ocenianych programów sportowych w cyklu „Sportowe Gadki”

W spotkaniu na żywo w cyklu „MY POLACY” można uczestniczyć w każdy wtorek o godz. 21.00. Gośćmi dziennikarzy byli już m.in. Marszałek Elżbieta Anna Polak, Senator Wadim Tyszkiewicz, prof. Paweł Śpiewak, posłanka Anita Kucharska-Dziedzic, Robert Smoleń autor książki Jak naprawić Polskę, Waldemar Kuczyński, Witold Liliental, Piotr Czaban niosący pomoc ofiarom bezprawia na granicy białorusko – polskiej, dr Barbara Remberk lekarz psychiatra a ostatnio Jacek Karnowski, Prezydent Sopotu, Prezes "TAK! Dla Polski", Członek Zarządu Związku Miast Polskich.

NewsLubuski.pl dołącza do współpracy z #Radio Wolna PL. Od dziś w każdy sobotę nasi czytelnicy będą mogli wysłuchać najnowszych audycji Tadeusza Krupy i Arkadiusza Olszowego.

Zapraszamy do wysłuchania audycji z udziałem Jacka Karnowskiego

Zapraszamy także do wysłuchania archiwalnej audycji. Gościem Tadeusza Krupy i Arkadiusza Olszowego była Marszałęk Województwa Lubuskiego, Elżbieta Anna Polak.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u