Szpital w Sulechowie nie jest już jednoimienny i przyjmuje wszystkich pacjentów

25 styczeń 2021
Autor: 
Szpital w Sulechowie już wszystkich pacjentów Fot. Google Street View

Szpital w Sulechowie wznawia działalność sprzed pandemii koronawirusa. Lecznica przestała już być szpitalem zakaźnym i normalnie przyjmuje wszystkich pacjentów.

Na tę wiadomość z niecierpliwością czekali mieszkańcy Sulechowa i okolicznych gmin. Szpital przekształcony z początkiem listopada na placówkę jednoimienną od poniedziałku, 25 stycznia, wrócił do normalnej pracy.

Lecznica przyjmuje już wszystkich pacjentów. Nieustannie obowiązują w nim jednak zasady bezpieczeństwa epidemiologicznego, czyli m.in. zakrywanie ust i nosa oraz zachowanie dystansu.

- Świadczenia zdrowotne udzielane są w pełnym wymiarze na wszystkich oddziałach szpitala, w poradniach specjalistycznych oraz zakładzie fizjoterapii. Jednocześnie informujemy, że Szpital w Sulechowie jest doskonale przygotowany, aby zapewnić pacjentom pełne bezpieczeństwo - informuje Starostwo Powiatowe w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Akcja policyjnych "narkotykowców" w Zielonej Górze. Zatrzymano cztery osoby (FILM)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u