Zielona Góra: Pieszy wybiega zza samochodu tuż pod nadjeżdżający pojazd!

25 styczeń 2021
Autor: 
Zielona Góra: Pieszy wybiega zza samochodu tuż pod nadjeżdżający pojazd!

Nieroztropny pieszy może mówić o wielkim szczęściu. Tylko dzięki błyskawicznej reakcji kierowcy nie doszło do wypadku! Całe zdarzenie nagrała samochodowa kamera.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 25 stycznia, około godziny 10 na ulicy Zawadzkiego Zośki w Zielonej Górze. Kierowca samochodu osobowego jechał w kierunku skrzyżowania z ulicą Wyszyńskiego. Nagle zza stojącego pojazdu, tuż przed maskę nabierającego prędkości pojazdu wybiegł pieszy, który chciał sobie skrócić drogę na drugą stronę jezdni. 

O mały włos nie doszło do potrącenia. Chwila nieuwagi kierowcy lub śliska nawierzchnia mogły doprowadzić do tragedii. 

Jesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u