Niesamowity widok! Stado jeleni na polu pod Łagowem! (ZDJĘCIA)

09 luty 2021
Niesamowity widok! Stado jeleni na polu pod Łagowem! Fot. Konrad Kowalewski

Niesamowite spotkanie na polu w pobliżu Łagowa! Pan Konrad natrafił na stado jeleni. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Do rzadkiego spotkania doszło w poniedziałek, 1 lutego, około godziny 11 na polach pomiędzy miejscowościami Toporów i Czyste w gminie Łagów. Pan Konrad podczas wędrówki natrafił na stado ponad dwudziestu jeleni! Udało się mu zrobić kilka zdjęć. Fotorelacja poniżej!

Fot. Konrad Kowalewski


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.