Zostań strażakiem w Sulęcinie lub Słubicach! PSP poszukuje kandydatów do służby

19 luty 2021
Autor: 
Zostań strażakiem w Sulęcinie lub Słubicach Redakcja

Komendy PSP w Sulęcinie i Słubicach poszukują nowych strażaków. Wszystkie stanowiska związane są z Jednostkami Ratowniczo-Gaśniczymi, czyli bezpośrednim udziałem w akcjach.

Kandydat ubiegający się o przyjęcie do służby w Państwowej Straży Pożarnej musi spełniać obligatoryjne wymagania:

  • posiadać obywatelstwo polskie
  • być niekaranym za przestępstwo lub za przestępstwo skarbowe
  • korzystać z pełni praw publicznych
  • posiadać co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe
  • posiadać zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby

Przed kandydatami m.in. testy sprawności fizycznej oraz sprawdzian braku lęku wysokości. Szczegółowe informacje o naborze zawarte są w ogłoszeniach opublikowanych na stronie KP PSP w Sulęcinie lub Słubicach. Do służby przewiduje się przyjąć kolejno dwie i jedną osobę.

Termin składania wymaganych dokumentów upływa 26 lutego 2021 r. (Sulęcin) i 24 lutego (Słubice)

Przeczytaj też: Wirtualna symulacja medyczna - nowoczesna technologia w doskonaleniu strażaków (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.