Korekty w rozkładzie jazdy MZK Zielona Góra. Co się zmieni?

28 luty 2021
Autor: 
Korekty w rozkładzie jazdy MZK Zielona Góra. Co się zmieni? Redakcja

Od 1 marca będzie obowiązywał nowy rozkład jazdy MZK Zielona Góra. Przewoźnik wprowadził korekty w godzinach odjazdów i zwiększył ilość kursów niektórych linii autobusowych.

Wraz z początkiem marca Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze wprowadza zmiany do rozkładu jazdy autobusów. Co się zmieni?

  • Linia nr 0 i 80: zwiększenie ilości kursów z/do pętli PKP Nowy Kisielin przez Nowy Kisielin Park Technologiczny
  • Linia nr 25: korekta rozkładu jazdy w celu poprawy punktualności kursowania, ponadto autobusy tej linii realizujące kursy przez Park Technologiczny nie będą obsługiwały przystanków Nowy Kisielin Dębowa
  • Linia nr 27: korekta godzin odjazdów i skoordynowanie z innymi liniami w celu umożliwienia przesiadek
  • Linia nr 44: zmiana trasy przejazdu przez osiedle Kwiatowe. Więcej: "MZK Zielona Góra skraca trasę linii 44. Powód? Dziurawa droga"
  • Linia nr 55: wszystkie przystanki w kursach z Auchan w kierunku osiedla Śląskiego i Zawadzkiego "Zośki" będą obowiązywały jako "na żądanie"

MZK Zielona Góra liczy na opinie pasażerów dotyczące rozkładu jazdy i kursowania autobusów. Uwagi i propozycje można przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przeczytaj też: Zielona Góra: 10-latek uciekł z domu po kłótni z rodzicami. Policja szukała go kilka godzin


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.