Koronawirus lubuskie. Odnotowano 117 nowych zakażeń!

01 marzec 2021
Koronawirus lubuskie. Odnotowano 117 nowych zakażeń! Redakcja/Grafika poglądowa

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 117 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Nie odnotowano ofiar śmiertelnych.

Jak wygląda sytuacja z koronawirusem w poniedziałek, 1 marca? Ministerstwo Zdrowia przekazało informację, że w województwie lubuskim odnotowano łącznie 117 nowych przypadków zakażenia. Nie odnotowano ofiar śmiertelnych.

Spis powiatów, z których zaraportowano osoby zakażone koronawirusem: gorzowski (4), krośnieński (1), międzyrzecki (11), nowosolski (13), słubicki (3), strzelecko-drezdenecki (11), sulęciński (1), świebodziński (4), zielonogórski (16), żagański (3), żarski (7), wschowski (0), Gorzów Wielkopolski (5), Zielona Góra (38).

W kraju odnotowano 4786 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 6  osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 18 osób.

Czytaj także - MZK Zielona Góra skraca trasę linii 44. Powód? Dziurawa droga


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.