Port Lotniczy w Babimoście wstrzymuje loty!

13 marzec 2021
Port Lotniczy w Babimoście wstrzymuje loty! Redakcja/Archiwum

Port Lotniczy w Babimoście czasowo wstrzymuje loty z powodu trudnej sytuacji epidemicznej.

Od poniedziałku, 15 marca, na okres dwóch tygodnii przedsiębiorstwo państwowe "Porty Lotnicze", które zarządza lotniskiem Zielona Góra-Babimost podjęło decyzję o czasowym wstrzymaniu lotów.

Decyzja ta została podjęta w związku z trudną sytuacją epidemiczną i wprowadzenie ograniczeń w województwie lubuskim. Rejsy z zielonogórskiego lotniska są wstrzymane do 27 marca 2021 roku.

Czytaj także - W Lubuskiem silniej powieje! IMGW wydało ostrzeżenia I stopnia!

NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.