W Lubuskiem silniej powieje! IMGW wydało ostrzeżenia I stopnia!

13 marzec 2021
W Lubuskiem silniej powieje! IMGW wydało ostrzeżenia I stopnia! Redakcja

Niedzielna noc i poranek będą wietrzne w całym województwie lubuskim. IMGW wydało ostrzeżenia pierwszego stopnia przed silnym wiatrem.

W niedzielę 14 marca, do północy będą obowiązywały ostrzeżenia pierwszego stopnia przed silnym wiatrem dla całego województwa lubuskiego. - Prognozuje się wystąpienie wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 75 km/h, z południowego-zachodu. - czytamy w komunikacie na stronie IMGW. 

Niebezpieczna aura utrzyma się do niedzieli, 14 marca, do południa. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u