Czy Pol'and'Rock Festival 2021 odbędzie się? Jurek Owsiak postawił sprawę jasno

17 marzec 2021
Autor: 
Czy Pol'and'Rock Festival 2021 odbędzie się? Fot. Łukasz Widziszowski

Pol'and'Rock Festival to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Czy odbędzie się w 2021 roku?

Czy odbędzie się Pol'and'Rock Festival 2021? Na tę informację cały czas czeka wielu fanów Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Jurek Owsiak stawia sprawę jasno i odpowiada na pytania.

- Wielu z Was pyta, więc odpowiadamy. Tak, w pełni sił przygotowujemy się do 27. edycji Pol'and'Rock Festival. Tak jak w ubiegłym roku, nawet na 5 minut nie zwalniamy, a nawet jeszcze bardziej, nauczeni ubiegłorocznym doświadczeniem, przygotowujemy się do 3 dni bycia razem z Wami - podkreśla prezes fundacji WOŚP.

Wszystkie zespoły, oprócz gości z Australii King Gizzard and the Lizard Wizard potwierdziły już swoją obecność. Polskie zespoły również zrobiły to samo.

"Będziemy walczyć do samego końca"

Organizator opiera plany na przepisach i rozsądnych decyzjach, które można podejmować i wprowadzać w czasach pandemii.

- Przed nami ogromna logistyka, ale nawet to najtrudniejsze wyzwanie jest do zrealizowania w dzisiejszej sytuacji pandemicznej. Nasze scenariusze ciągle dostosowujemy do aktualnej sytuacji panującej w Polsce i na świecie - czytamy w komunikacie.

Pol'and'Rock Festival 2021 odbędzie się tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą. Wydarzenie zaplanowano na dni 29-31 lipca.

Przeczytaj też: Poważny wypadek w Kargowej. Osobówka zmiażdżona przez dwie ciężarówki (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u