Wraca nauka zdalna w klasach I-III! Rząd rozszerza obostrzenia na cały kraj!

17 marzec 2021
Wraca nauka zdalna w klasa I-III! Rząd rozszerza obostrzenia na cały kraj!

Trzecia fala pandemii koronawirusa narasta, jej główną przyczyną jest mutacja brytyjska. Rząd postanowił zaostrzyć obostrzenia w walce z pandemią! Co się zmieni?

Minister Zdrowia Adam Niedzielski na specjalnej konferencji prasowej w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów przekazał informację dotyczącą zaostrzenia obostrzeń w walce z pandemią koronawirusa. Dziś w kraju odnotowano ponad 25 tys. nowych przypadków zakażenia COVID-19 zaś w samym województwie lubuskim odnotowano blisko 700 nowych zakażeń! Średnia liczba dziennych zakażeń w województwie lubuskim wynosi 55,9 na 100 tys. mieszkańców. Jest to czwarty najwyższy współczynnik w kraju! 

Czytaj dalej - pod grafiką


APLIKACJA MOBILNA PORTALU NEWSLUBUSKI.PL - Pobierz teraz i bądź na bieżąco - KLIKNIJ TUTAJ

Aplikacja mobilna na telefon


Nauka zdalna w klasach I-III

Rząd podjął decyzję o wprowadzeniu wyłącznie nauki zdalnej dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Obostrzenia zaczną obowiązywać od 20 marca i potrwają do 9 kwietnia. 

 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u