Tłumy w Parku Książęcym w Zatoniu! "Nie ma gdzie zaparkować!"

11 kwiecień 2021
Tłumy w Parku Książęcym w Zatoniu! "Nie ma gdzie zaparkować!"

Park Książęcy w zielonogórskim Zatoniu przeżywa prawdzie oblężenie! W okolicy nie ma gdzie zaparkować samochodu.

Tłumy zielonogórzan postanowiło spędzić niedzielne popołudnie na świeżym powietrzu. Mieszkańcy miasta wybrali się do odrestaurowanego Parku Książęcego w zielonogórskim Zatoniu. Sporo osób postanowiło przyjechać prywatnym transportem, nie brakuje rowerzystów a w okół parku zabrakło miejsc parkingowych dla samochodów.

Piękna i słoneczna pogoda w niedzielne popołudnie zachęca do spacerów na świeżym powietrzu. Mieszkańcy korzystają z uroków świeżo odrestaurowanego Parku Książęcego, gdzie prócz zwiedzania ruin oraz spaceru po bajecznej okolicy, można również skosztować pysznej kawy i zjeść smaczny deser!

Jedynym problemem dla odwiedzających, jest brak miejsc parkingowych. Kierowcy zmuszeni są parkować wzdłuż drogi.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.