Rozpoczęły się matury 2021. Dziś język polski!

04 maj 2021
Rozpoczęły się matury 2021. Dziś język polski! Redakcja

Ruszyły egzaminy maturalne w dobie koronawirusa. Dziś absolwenci liceów ogólnokształcących i techników mierzą się z językiem polskim!

Pandemia koronawirusa przyniosła wiele zmian w nauce. Te zmiany były szczególnie dotkliwe dla tegorocznych maturzystów, którzy praktycznie cały ostatni rok szkolny spędzili na nauczaniu zdalnym. Jak wypadną tegoroczne egzaminy maturalne? Czas pokaże. 

Maturzysta musi przystąpić do trzech obowiązkowych egzaminów z języka polskiego, matematyki oraz języka obcego. W tym roku nie odbędą się egzaminy ustne. Abiturienci nie muszą także przestępować do napisania egzaminu pisemnego z wybranego przedmiotu rozszerzonego. 

Dziś maturzyści mierzą się z egzaminem z języka polskiego. Na napisanie sprawdzianu jest 170 minut!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.