Alarmy bombowe w Lubuskiem! Informacje o niebezpiecznym ładunku trafiły do szkół i przedkszoli!

04 maj 2021
Alarmy bombowe w Lubuskiem! Informacje o niebezpiecznym ładunku trafiły do szkół i przedkszoli! Redakcja/Archiwum

Informacje o podłożeniu niebezpiecznych ładunków trafiają do lubuskich szkół oraz przedszkoli. To kaskadowe zgłoszenia o małym prawdopodobieństwie zaistnienia zagrożenia.

We wtorek, 4 maja, do lubuskich szkół oraz przedszkoli trafiły informacje o podłożeniu niebezpiecznego ładunku na terenie placówki. O całej sprawie poinformowane zostały policja oraz straż pożarna. Zgłoszenia dotyczące niebezpiecznych ładunków trafiły m.in. do dwóch przedszkoli w Zielonej Górze oraz do szkoły w Kargowej. 

Z racji braku zagrożenia, nie podjęto decyzji o ewakuacji uczniów oraz pracowników placówek. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.