Wakacyjne zmiany w rozkładzie jazdy MZK Zielona Góra. Co się zmieni?

27 czerwiec 2021
Autor: 
Wakacyjne zmiany w rozkładzie jazdy MZK Zielona Góra. Co się zmieni? Redakcja

Zmienia się rozkład jazdy MZK Zielona Góra. Przewoźnik wprowadza przystanki "na żądanie" i zawiesza kursowanie autobusów.

Rozpoczęły się wakacje, więc Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze wprowadza zmiany do rozkładu jazdy autobusów. Co się zmieni?

  • Linia nr 4, 38 i 39 (28 czerwca - 31 sierpnia): zawiesza się kursowanie autobusów
  • Linia nr 9 (28 czerwca - 31 sierpnia): nie będzie realizowany kurs szkolny z Barcikowic o godzinie 7:16. Kurs rozpocznie się o 7:28 z pętli w Jędrzychowie. W związku z powyższym kurs o 6:24 z Osiedla Czarkowo zakończy trasę na pętli Jędrzychów
  • Linia nr 14 (1 lipca - 31 sierpnia): zmniejszona zostaje częstotliwość kursowania autobusów w dni robocze
  • Linia nr 27 (na stałe od 1 lipca): wybranym przystankom został nadany charakter "na żądanie". Autobus zatrzyma się, kiedy pasażer oczekuje na nim w widocznym miejscu lub w pojeździe zostanie zasygnalizowany odpowiednio wcześniej zamiar wyjścia za pomocą przycisków "stop" lub "drzwi".

Dodatkowo zmienią się nazwy trzech zespołów przystankowych.

  • Zespół Szkół Ekonomicznych --> Długa
  • Technikum Budowlane --> Ogród Botaniczny
  • Zespół Szkół Zawodowych --> Botaniczna

Przeczytaj też: Czas w las! Sprawdź, jakie miejsca warto odwiedzić w Lubuskiem


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u