Tragiczny pożar w domu pod Sulęcinem. Nie żyją dwie osoby!

26 czerwiec 2021
Tragiczny pożar w domu pod Sulęcinem. Nie żyją dwie osoby! KP PSP Sulęcin

Tragiczny nocny pożar w Trzemesznie Lubuskim pod Sulęcinem. Nie żyją dwie osoby! 

W piątek, 25 czerwca, około godziny 23:27, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sulęcinie otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru w budynku jednorodzinnym. Paliło się wyposażenie kuchni. Na miejsce zadysponowano łącznie 5 zastępów straży pożarnej. 

Strażacy w aparatach powietrznych weszli do budynku, w którym wybuchł pożar. W jednym z pomieszczeń odnaleźli dwie nieprzytomne osoby. Poszkodowani zostali błyskawicznie ewakuowani na zewnątrz, gdzie rozpoczęła się walka o ich życie. Równolegle trwała akcja gaśnicza, już po kilku minutach pożar był opanowany.

Przez długi czas ratownicy reanimowali poszkodowanych. Niestety działania nie przyniosły zamierzonego skutku. Kobieta oraz mężczyzna w wieku około 60 lat nie przeżyli.

Przyczyny tego tragicznego w skutkach pożaru będzie wyjaśniał biegły z zakresu pożarnictwa pod nadzorem prokuratora. 

Przeczytaj też: PiS podzielił pieniądze z Unii Europejskiej. "Nie zgadzamy się na taki podział środków"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u