Restauracja McDonald's stanie w Nowej Soli! Sprawdź gdzie!

02 lipiec 2021
Restauracja McDonald's stanie w Nowej Soli! Sprawdź gdzie! Redakcja/Archiwum

W Nowej Soli powstanie pierwsza w regionie restauracja McDonald's. "Po kilkunastu tygodniach rozmów to już pewne."

Prezydent Nowej Soli Jacek Milewski poinformował na profilu w mediach społecznościowych, że w Nowej Soli powstanie pierwsza w regionie restauracja McDonald's. - Po kilkunastu tygodniach rozmów to już pewne. - czytamy we wpisie Jacka Milewskiego na portalu społecznościowym.

Czytaj także - Woda zalała Aeroklub Ziemi Lubuskiej. Lotnisko zostało zamknięte

Restauracje powstanie w pobliżu Parku Handlowego przy rondzie Gedii w Nowej Soli. - Jedni z Naszych Mieszkańców się na pewno bardzo ucieszą, inni będą psioczyć. Dla mnie to przede wszystkim kolejny dowód na konsekwentny rozwój gospodarczy Naszego Miasta. - dodaje Prezydent Nowej Soli Jacek Milewski.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u