Mateusz Morawiecki odwiedzi dziś lubuskie! Gdzie dokładnie będzie premier?

09 lipiec 2021
Mateusz Morawiecki odwiedzi dziś lubuskie! Gdzie dokładnie będzie premier? Fot. KPRM/Krystian Maj

Mateusz Morawiecki odwiedzi dziś województwo lubuskie. Premier pojedzie do jednej z firm w Nowym Kisielinie!

W piątek, 9 sierpnia, około godziny 17:50, Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki będzie przebywał z wizytą w firmie Ekoenergetyka – Polska S.A., która znajduje się na terenie Lubuskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego przy ul. Rozwojowej 7A w Nowym Kisielinie. Bezpośrednio po wizycie w Ekoenergetyce, premier uda się do miejscowości Swarzynice w gminie Trzebiechów, tam spotka się z Mieszkańcami.

Obecnie premier przebywa na szczycie szefów rządów państw Grupy Wyszehradzkiej i Premiera Republiki Słowenii w Ambasadzie Węgier w Lublanie. 

Czytaj także - Żagań: Pod osłoną nocy został wysadzony bankomat! "Było słychać huk niesamowity"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u