Młoda autorka z Kostrzyna nad Odrą powraca z kontynuacją powieści fantasy

11 sierpień 2021
Młoda autorka z Kostrzyna nad Odrą powraca z kontynuacją powieści fantasy

Młoda autorka z Kostrzyna nad Odrą, Julia Kail, powraca z kontynuacją ciepło przyjętego debiutu - Zmiennokształtna. W kolejnym tomie, noszącym tytuł Księżycowe serce nie brakuje magii, walki dobra ze złem oraz tajemnic z grecką mitologią w tle. To prawdziwa gratka dla fanów powieści fantasy.

Nakładem wydawnictwa Novae Res ukazała się właśnie powieść fantasy Księżycowe serce. To drugi tom przygód wyjątkowych nastolatków.

Główni bohaterowie, Kate i Lucas marzą tylko o jednym: zwykłym, spokojnym życiu. Jednak nieubłaganie zbliża się wojna. Pradawne zło chce przejąć władzę na świecie i zemścić się na bogach, którzy zasiadają na Olimpie. Los głównych bohaterów splata się na zawsze z potężnymi mocami i bogami, którzy, tak samo jak ludzie, nie potrafią się wyzwolić od swoich słabości i namiętności. A do tego jest jeszcze magia, która – w niewłaściwych rękach – niesie ze sobą tylko śmierć, chaos i zniszczenie…

Dzisiaj, dwudziestego czerwca, płynęliśmy przez Ocean Atlantycki, by dotrzeć do obozu wojennego w Południowej Afryce. Do pełni pozostał równo tydzień, zaś do ataku wroga – niecałe dwa. To właśnie wtedy na ziemiach tutejszego miasta ma rozpętać się piekło. Dawno obiecany atak wroga, którego nikt nie zna. Generalnie brzmi to dziwacznie i mało strasznie, jednak my wiemy, że przepowiednia z pewnością się spełni.

Czy młodzi zakochani będą w stanie wyrzec się własnych pragnień, pokonać uprzedzenia i stawić czoła niebezpieczeństwu? Nadszedł czas, by się o tym przekonać!

O Autorce:

Julia Kail pochodzi z Kostrzyna nad Odrą. Obecnie studiuje na Coventry University w Wielkiej Brytanii. Miłość do pisania jest w jej sercu od urodzenia i nadal pozostaje częstym zajęciem, pomimo obierania czysto naukowych dróg życiowych. Autorka prowadzi swoją stronę autorską.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie.

Ksiezycowe serce

NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u