Wąż postawił na nogi strażaków z Gorzowa. Okazało się, że to... zaskroniec

11 sierpień 2021
Autor: 
Wąż postawił na nogi strażaków z Gorzowa Fot. KM PSP Gorzów

Wąż wygrzewający się na klatce schodowej wzbudził niepokój mieszkanki budynku w Gorzowie Wielkopolskim. Do akcji wezwano strażaków.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego gorzowskiej straży pożarnej w środę, 11 sierpnia, przed godziną 13:30.

- Na korytarzu w budynku przy ulicy Przemysłowej znajdował się nieduży, szary wąż. Zgłaszająca bała się wyjść na kortytarz - relacjonuje bryg. Bartłomiej Mądry, rzecznik straży pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim.

To tylko zaskroniec

Na miejsce przyjechał zastęp strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2. Kiedy tylko weszli na korytarz, sprawnie ocenili, że wąż wzbudzający obawy lokatorki, to niegroźny zaskroniec.

- Strażacy bezpiecznie ewakuowali go w jego naturalne środowisko - informuje bryg. Mądry.

Przeczytaj też: Potrącenie rowerzysty w Zielonej Górze. Jest nagranie z monitoringu (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u