"Odłóż telefon i żyj!" - Napisy przed przejściami dla pieszych w Krośnie Odrzańskim!

16 wrzesień 2021
"Odłóż telefon i żyj!" - Napisy przed przejściami dla pieszych w Krośnie Odrzańskim! Fot. Facebook/Marek Cebula

Pojawiły się napisy przed przejściami dla pieszych w Krośnie Odrzańskim. Czy będzie bezpieczniej?

W Krośnie Odrzańskim bezpośrednio przed przejściami dla pieszych pojawiły się napisy skierowane do użytkowników smartfonów, którzy niekiedy są zapatrzeni w ekrany urządzeń mobilnych. Inicjatorem akcji umieszczania napisów jest krośnieńska straż miejska. 

To od nas zależy, czy wpatrzeni w ekran telefonu, zauważymy hasło ostrzegawcze. - dodaje Marek Cebula, burmistrz Krosna Odrzańskiego. W ostatnich miesiącach podobne napisy pojawiają się w wielu polskich miastach. 

Przeczytaj też: Plaga pijanych kierowców na lubuskich drogach. W jeden dzień zatrzymano aż 11 (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u