Kto zgubił pieniądze w zielonogórskim Drzonkowie?

16 wrzesień 2021
Redakcja/Archiwum

Małżeństwo znalazło pieniądze w zielonogórskim Drzonkowie. Gotówka trafiła do policji, która szuka teraz jej właściciela!

W niedzielę, 12 września na parkingu w pobliżu ulicy Olimpijskiej w Drzonkowie małżeństwo znalazło pieniądze. Uczciwi mieszkańcy przekazali znalezioną gotówkę policjantom. Funkcjonariusze poszukują teraz właściciela banknotów.

Osobę, która zgubiła pieniądze może je odebrać w Komisariacie I Policji w Zielonej Górze na Osiedlu Pomorskim 8a, tel: 47 7951311.

Przeczytaj też: Zderzenie dwóch pojazdów w Zielonej Górze! Na miejscu pracują służby


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u