Zderzenie dwóch pojazdów w Zielonej Górze! Na miejscu pracują służby

16 wrzesień 2021
Zderzenie dwóch pojazdów w Zielonej Górze! Na miejscu pracują służby

Zderzenie dwóch samochodów osobowych w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby ratownicze!

W czwartek, 16 września około godziny 8:30 na skrzyżowaniu ulic Zjednoczenia i Zimnej w Zielonej Górze doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki opel i ford. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 2 oraz patrol policji. 

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zneutralizowali wyciek płynów eksploatacyjnych z rozbitych pojazdów. Zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja, nikt nie został ranny. Ruch w kierunku centrum miasta odbywa się jednym pasem.

Przeczytaj też: Plaga pijanych kierowców na lubuskich drogach. W jeden dzień zatrzymano aż 11 (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u