Koncerty Sanah w Zielonej Górze zostały odwołane!

16 wrzesień 2021
Koncerty Sanah w Zielonej Górze zostały odwołane! Facebook/ZOK

W Zielonej Górze miały odbyć się koncerty Sanah, niestety imprezy zostały odwołane! 

Jedna z najpopularniejszych artystek na Polskiej scenie muzycznej miała wystąpić w zielonogórskim Planetarium Wenus. Bilety na koncert zostały wyprzedane jeszcze na długo przed planowaną datą wydarzenia. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie postanowiono, że w jednym dniu odbędą się aż dwa koncerty Sanah o godzinie 16 oraz 19. Niestety, dziś organizator poinformował, że wydarzenia zostały odwołane.

Dalsza część artykułu pod reklamą

Niestety z powodów niezależnych od organizatora koncert zostaje odwołany. - pisze Zielonogórski Ośrodek Kultury. O odwołaniu planowanych koncertów w Zielonej Górze oraz Polkowicach poinformowała sama artystka.

Z łezką w oku muszę Wam przekazać, że z powodów ode mnie niezależnych nie będę mogła pojawić się na koncertach w najbliższy weekend - w Polkowicach i Zielonej Górze. Muszę ten czas poświęcić, aby tego typu sytuacje nie zdarzały się już więcej. Nie martwcie się, widzimy się już niedługo! - napisała Sanah na portalu społecznościowym Facebook.

Zwroty biletów można dokonywać w punktach ich nabycia. - W przypadku biletów zakupionych online równowartość biletów zostanie zwrócona automatycznie na rachunek, z którego zostały opłacone. Operacja ta trwa max. 14 dni roboczych. Za niedogodności przepraszamy. - dodaje zespół Abilet.pl

Przeczytaj też: Plaga pijanych kierowców na lubuskich drogach. W jeden dzień zatrzymano aż 11 (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u