W Zielonej Górze rozpoczął się Międzynarodowy Festiwal Folkloru 2021! Sprawdź program!

16 wrzesień 2021
W Zielonej Górze rozpoczął się Międzynarodowy Festiwal Folkloru 2021!

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Oblicza Tradycji 2021 to 4 dni interesujących wydarzeń związanych z kultywowaniem ludowych tradycji polskich oraz zagranicznych. 

Wydarzenie rozpoczęło się 16 września koncertami konkursowymi oraz folko strefą (zabawy, wspólne granie i śpiewanie, jarmark, lekcje i zajęcia folklorystyczne) na zielonogórskiej starówce. Zespoły ludowe podczas MFF występują w ramach eliminacji konkursowych tańcząc i śpiewając oraz pokazując tradycje swoich regionów.

Międzynarodowy Festiwal Folkloru to od 57 lat duże wydarzenie zakorzenione w regionie, gdyż zaproszone zespoły poprzez swoją egzotykę i barwność przyciągają dużą widownię. Sprawdź program imprezy! 

Przeczytaj też: Kto zgubił pieniądze w zielonogórskim Drzonkowie?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u