W Lubuskiem zawyją syreny alarmowe! Będzie to próba systemu ostrzegania

22 wrzesień 2021
W Lubuskiem zawyją syreny alarmowe! Będzie to próba systemu ostrzegania Redakcja/archiwum

W województwie lubuskim odbędzie się głośna próba syren alarmowych obrony cywilnej. Będzie to sygnał treningowo-szkoleniowy.

W czwartek, 23 września, o godzinie 12:00 zostanie przeprowadzona głośna próba syren alarmowych. Nadany będzie sygnał "ogłoszenie alarmu" - modulowany dźwięk syren w okresie 3 minut, a następnie "odwołanie alarmu" - dźwięk trwający 3 minuty o godzinie 12:30.

Będzie to sygnał treningowo-szkoleniowy, mający na celu sprawdzenie stanu technicznego systemu ostrzegania i alarmowania oraz zapoznanie ludności z sygnałami Obrony Cywilnej.

Przeczytaj też: Pożar w Czerwieńsku. Zapaliła się sadza w kominie. To kolejna interwencja w tym miejscu


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u