Płakała, a ja nie mogłem nic zrobić (FILM)

30 listopad 2021
Autor: 
Płakała, a ja nie mogłem nic zrobić Redakcja

Zielonogórski poseł Jerzy Materna osiem miesięcy temu trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Jego stan był bardzo ciężki ale udało mu się pokonać chorobę. Śmierć zabrała jego żonę. 

Kiedy zachorował nie był zaszczepiony. Ani on, ani jego żona. Zachorował w marcu. Cztery dni po nim do szpitala trafiła jego ukochana żona. Miała 63 lata. Nie przeżyła. 

Dziś poseł namawia do szczepień. "Wybór mój był jedyny. Muszę się zaszczepić, Wiemy, że są nowe odmiany, ale szczepienie jednak pomaga - informuje. 

Zapraszamy do obejrzenia wzruszającej wypowiedzi posła Jerzego Materny o bolesnych chwilach, które przeszedł w tym roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Chciał być romantyczny, ale nie pykło. Teraz ma spore problemy.

NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

 • MY POLACY! Przyszłość Kościoła katolickiego w Polsce.

  MY POLACY! Przyszłość Kościoła katolickiego w Polsce.

  Lubuscy dziennikarze, Tadeusz Krupa i Arkadiusz Olszowy zapraszają na wirtualne spotkania z najważniejszymi politykami z kraju i regionu.
 • Zamyka się kultowa restauracja w centrum Zielonej Góry

  Zamyka się kultowa restauracja w centrum Zielonej Góry

  - Gościliśmy Was u nas przez wiele lat, poznaliśmy mnóstwo fantastycznych osób przez ten czas i byliśmy świadkami wielu wzruszających momentów z Waszego życia -piszą właściciele popularnego lokalu i żegnają się ze swoimi klientami.

 • Do przychodni, szpitala i sanatorium bez wyniku testu na koronawirusa

  Do przychodni, szpitala i sanatorium bez wyniku testu na koronawirusa

  Narodowy Fundusz Zdrowia wprowadził zmiany dotyczące realizacji świadczeń u osób z podejrzeniem zakażenia koronawirusem oraz procedury wykonywania testu diagnostycznego.

 • Oddział Zakaźny ponownie oddziałem covidowym

  Oddział Zakaźny ponownie oddziałem covidowym

  Sytuacja covidowa w województwie lubuskim jest stabilna i nie ma nadzwyczajnych zdarzeń, które mogłyby zagrażać Lubuszanom. Pomimo tego oddział covidowy zielonogórskiego szpitala powiększy się Oddział Zakaźny.

 • Wspólne dbajmy o bezpieczeństwo w galeriach handlowych

  Wspólne dbajmy o bezpieczeństwo w galeriach handlowych

  Pracownicy i ochrona codziennie apelują, aby w ramach dbałości o bezpieczeństwo stosować prawidłowo maseczki ochronne zarówno w sklepach, jak i na terenie całej galerii. Wiele jednak zależy od poczucia odpowiedzialności każdej z osób odwiedzających centrum. Apelujemy o wspólną odpowiedzialność szczególnie w okresie świątecznych zakupów.

 • Czy warto jechać na zagraniczne wakacje w czasach COVID-19?

  Czy warto jechać na zagraniczne wakacje w czasach COVID-19?

  Zagraniczny urlop to coś, na co czeka wiele osób, które codziennie muszą mierzyć się z pracą oraz powszednimi problemami. Czy jednak w czasach koronawirusa tego typu wyjazd jest bezpieczny? O czym pamiętać przed wyruszeniem w podróż? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz w tym tekście.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u