Płakała, a ja nie mogłem nic zrobić (FILM)

30 listopad 2021
Płakała, a ja nie mogłem nic zrobić Redakcja

Zielonogórski poseł Jerzy Materna osiem miesięcy temu trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Jego stan był bardzo ciężki ale udało mu się pokonać chorobę. Śmierć zabrała jego żonę. 

Kiedy zachorował nie był zaszczepiony. Ani on, ani jego żona. Zachorował w marcu. Cztery dni po nim do szpitala trafiła jego ukochana żona. Miała 63 lata. Nie przeżyła. 

Dziś poseł namawia do szczepień. "Wybór mój był jedyny. Muszę się zaszczepić, Wiemy, że są nowe odmiany, ale szczepienie jednak pomaga - informuje. 

Zapraszamy do obejrzenia wzruszającej wypowiedzi posła Jerzego Materny o bolesnych chwilach, które przeszedł w tym roku.

NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u