Aukcja sztuki współczesnej i otwarcie Leżakowni Alkoholi Starzonych (FILM)

30 listopad 2021
Aukcja sztuki współczesnej i otwarcie Leżakowni Alkoholi Starzonych Redakcja

Zespół Pałacowo-Parkowy w Brodach to miejsce wyjątkowe. Można tutaj odpocząć ale i uczestniczyć w spotkaniach. W minioną sobotę odbyła się aukcja sztuki współczesnej i otwarcie Leżakowni Alkoholi Starzonych.

Współorganizatorem wydarzenia jest Grupa Artstyczna "Inicjatywa twórcza 29 lutego". Uczestnicy mogli wylicytować prace 19 polskich artystów. W przerwie goście pałacu mogli wziąć udział w wyjątkowym teatrze ogni, po którym nastąpiło uroczyste otwarcie Leżakowni Alkoholi Starzonych “Polish Barrels".

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia.

NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u