Darmowe choinki w Zielonej Górze i Gorzowie. Rozda je RMF FM

14 grudzień 2021
Autor: 
Darmowe choinki w Zielonej Górze i Gorzowie Fot. RMF FM

Radio RMF FM ruszyło z akcją "Choinki pod choinkę". W czwartek, 16 grudnia, darmowe choinki będzie można odebrać m.in w Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim.

Świąteczny konwój radia RMF FM odwiedzi województwo lubuskie. Rozgłośnia pojawi się w Zielonej Górze oraz Gorzowie Wielkopolskim. Wszystko w ramach akcji "Choinki pod choinkę". RMF FM zawita łącznie do 14 miast w całej Polsce.

Choinki za darmo Gorzów Wielkopolski

Już w czwartek, 16 grudnia, o godzinie 9:00 radio RMF FM pojawi się w Gorzowie na Starym Rynku. Oprócz rozdawania świątecznych drzewek zaplanowano między innymi konkursy i animacje dla dzieci. Ponadto rozgłośnia będzie wręczać chętnym upominki, gadżety radia, świąteczne pierniki i kawę.

- Z bożonarodzeniowego miasteczka RMF FM nadawać na żywo będą reporterzy stacji, a ich relacji słuchać będzie można na bieżąco na antenie rozgłośni. Rozmawiać będą z uczestnikami o atmosferze na miejscu, o oczekiwaniu na Święta czy bożonarodzeniowych spotkaniach - informuje Krzysztof Głowiński, rzecznik Grupy RMF.

Darmowe choinki Zielona Góra

Tego samego dnia o godzinie 14:00 RMF FM odwiedzi Zieloną Górę. Wydarzenie odbędzie się na placu Bohaterów i będzie trwać około 1,5 godziny.

- Imprezę uświetni swoją obecnością zespół Three of Us okrzyknięty tegorocznym objawieniem muzycznym i debiutem roku. Wszyscy mogą liczyć na rozmowę z artystami, którzy będą również spełniać gwiazdkowe marzenia zbierane wśród osób oczekujących na choinkę - podkreśla Głowiński.

Przeczytaj też: Zielona Góra: Nastolatkowie zaatakowali nożem niepełnosprawnego. Policja zatrzymała 17-latka


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u