Traktor przewrócił się na rondzie w Gorzowie. Na miejscu pracują służby!

14 grudzień 2021
Traktor przewrócił się na rondzie w Gorzowie. Na miejscu pracują służby! Fot. Grupa Stoją ! Gorzów

Groźne zdarzenie w Gorzowie Wielkopolskim. Ciągnik rolniczy przewrócił się na bok. Na miejscu pracują służby!

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 14 grudnia chwilę przed godziną 14 na rondzie Santockim w Gorzowie Wielkopolskim. Kierujący ciągnikiem rolniczym z przyczepą z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego ciągnik przewrócił się na bok. Na miejsce zadysponowano zastęp straży pożarnej oraz patrol policji.

Kierowca ciągnika nie odniósł obrażeń i o własnych siłach wyszedł z pojazdu. Czynności prowadzą już gorzowscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności oraz przyczyny tego zdarzenia. Ruch na rondzie Santockim odbywa się z utrudnieniami. 

Czytaj także - Zderzenie trzech pojazdów na DK32 pod Sulechowem. W akcji śmigłowiec LPR!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u