Zderzenie trzech pojazdów na DK32 pod Sulechowem. W akcji śmigłowiec LPR!

14 grudzień 2021
Autor: 
Zderzenie trzech pojazdów na DK32 pod Sulechowem. W akcji śmigłowiec LPR! Redakcja/archiwum

Trzy samochody zderzyły się na Drodze Krajowej numer 32 pod Sulechowem. Na miejscu pracują służby. Wprowadzono ruch wahadłowy!

We wtorek, 14 grudnia około godziny 10:50 służby ratownicze z powiatu zielonogórskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku z udziałem trzech pojazdów na Drodze Krajowej numer 32 w pobliżu miejscowości Krężoły pod Sulechowem. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, patrole policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze-Przylepie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Marcin Pabierowski: Będzie Młodzieżowa Rada Miasta

- Jeden z kierowców najprawdopodobniej przysnął i zjechał na przeciwny pas jezdni gdzie zderzył się z dwoma innymi pojazdami. - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławka, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Szczęśliwie w wyniku zderzenia pojazdów nikt nie został ranny. Swoje czynności prowadzą już policjanci, funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności oraz przyczyny tej kolizji. Ruch na Drodze Krajowej numer 32 odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze około godziny.

Czytaj także - Strażacy coraz częściej gaszą pożary sadzy w kominach. Jak temu zapobiec?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u