Kiedy wywóz śmieci? W gminie Świdnica termin poda aplikacja na smartfony

04 marzec 2022
Autor: 
Gmina Świdnica: Aplikacja poda termin wywozu śmieci Redakcja

Wywóz odpadów w gminie Świdnica. Mieszkańcy mogą teraz w każdej chwili szybko sprawdzić, kiedy przyjedzie śmieciarka. Wszystko dzięki aplikacji na smartfony.

Zapomniałeś wystawić pojemnik z odpadami? A może chcesz szybko sprawdzić harmonogram wywozu śmieci? Taką opcję mają już mieszkańcy gminy Świdnica koło Zielonej Góry. Wszystko dzięki aplikacji "Kiedy Śmieci", która jest dostępna na smartfony z systemem Android oraz iOS.

Po wybraniu miejscowości aplikacja przede wszystkim przypomni nam, kiedy i jakie odpady będą odbierane z naszej nieruchomości. Przypomnienie o najbliższym odbiorze możemy otrzymać w zależności od indywidualnych ustawień od 1 do 5 dni przed oraz w samym dniu odbioru.

- Przypomnienie o odbiorach odpadów to nie jedyna funkcjonalność, bowiem w aplikacji można podejrzeć również zasady segregacji. Znajduje się tam także podgląd na pełny harmonogram i słownik, w którym po nazwie odpadu można wyszukać, do którego kosza go wyrzucić - informuje Gmina Świdnica.

Aplikację "Kiedy Śmieci" można pobrać z Google Play oraz App Store.

Przeczytaj też: Strażacy z OSP Koźla przekazują wóz gaśniczy na Ukrainę. To wyjątkowy gest (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u