Akcja straży pożarnej w Czerwieńsku koło Zielonej Góry. "Garnek na kuchence" (ZDJĘCIA)

03 marzec 2022
Autor: 
Akcja straży pożarnej w Czerwieńsku koło Zielonej Góry Fot. Dominik Brzezicki

Pięć zastępów straży pożarnej interweniowało w bloku przy ulicy Zielonogórskiej w Czerwieńsku. Mieszkańców budynku zaniepokoiło zadymienie na klatce schodowej.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego zielonogórskich strażaków w czwartkowy wieczór, 3 marca, tuż przed godziną 21:30. W budynku mieszkalnym przy ulicy Zielonogórskiej w miejscowości Czerwieńsk występowało spore zadymienie. Lokatorzy nie mogli zlokalizować jednak jego źródła.

Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry. Przybyli też strażacy z Wojskowej Straży Pożarnej w Czerwieńsku oraz OSP Nietków.

"Garnek na gazie"

Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne weszli na klatkę schodową i rozpoczęli poszukiwania źródła zadymienia. Do celu doprowadził ich swąd spalenizny wyczuwalny z jednego z mieszkań.

Po chwili wszystko było już jasne. - Dym wydobywał się z garnka pozostawionego na kuchence - relacjonuje nam mieszkaniec Czerwieńska.

Przeczytaj też: Strażacy z OSP Koźla przekazują wóz gaśniczy na Ukrainę. To wyjątkowy gest (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u