Mieszkańcy wsi pod Zieloną Górą gotowi na Wielkanoc. Zobacz, jak ozdobili miejscowości (ZDJĘCIA)

15 kwiecień 2022
Autor: 
Mieszkańcy wsi pod Zieloną Górą ozdobili miejscowości na Wielkanoc Fot. Gmina Świdnica

Dekoracje na Wielkanoc pojawiły się w gminie Świdnica. Mieszkańcy wsi przystroili swoje miejscowości. Są zajączki, kurczaki i oczywiście jajka.

Święta Wielkanocne to radosny okres, który pragniemy spędzać z najbliższymi. To także czas, który sprzyja wspólnemu wykonywaniu dekoracji świątecznych - malowaniu pisanek, dekorowania domu czy tworzeniu stroików.

W centrach wielu miast można dostrzec mnóstwo interesujących ozdób przygotowanych specjalnie na Wielkanoc. Dekoracje przypominają o świętach i mają umilić czas spędzany na przykład w trakcie rodzinnych, wiosennych spacerów.

Ozdoby na Wielkanoc - Gmina Świdnica

Na Święta Wielkiej Nocy przygotowali się już mieszkańcy gminy Świdnica, którzy przystroili swoje miejscowości. Między innymi w Wilkanowie, Letnicy oraz Grabowcu zagościły jaja, wysokie palmy wielkanocne i kurczaki. Oczywiście nie zabrało także zająców, które są nieodzownym elementem świąt.

Dekoracje na Wielkanoc w większości przypadków zostały wykonane samodzielnie przez społeczność sołectw. Wraz z nimi w wielu miejscach pojawiły się również kwiaty.

Przeczytaj też: Wypadek na DK27 w Nowogrodzie Bobrzańskim. Zderzenie dwóch aut, jedno leży w rowie (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u