Finałowy mecz Falubaz Zielona Góra-Wilki Krosno znów przełożony!

20 wrzesień 2022
Autor: 
Finałowy mecz Falubaz Zielona Góra-Wilki Krosno znów przełożony! Redakcja/Archiwum

Finałowy mecz Falubazu Zielona Góra z Wilkami Krosno o awans do Ekstraligi znów przełożony. GKSŻ podała nową datę!

Początkowo finałowe zmagania przy W69 w Zielonej Górze miały odbyć się w zeszłą niedzielę, 18 września. Niestety z uwagi na niekorzystne warunki pogodowe zdecydowano o przełożeniu spotkania na kolejną niedzielę, 25 września. Termin meczu finałowego, w którym Falubaz Zielona Góra zmierzy się z Wilkami Krosno znów został zmieniony.

Trzeci termin finału eWinner 1. Ligi

Główna Komisja Sportu Żużlowego podjęła decyzję, że finałowe spotkanie Stelmet Falubazu Zielona Góra z Cellfast Wilkami Krosno odbędzie się w sobotę, 24 września. Początek pierwszego biegu zaplanowano już na godzinę 15.

Prognozy długoterminowe na najbliższą sobotę są optymistyczne, ostatnie opady deszczu w Zielonej Górze mają wystąpić w środę 21 września. Kolejne dwa dni będą przeważnie słoneczne. 

Czytaj także - Wypadek w Zielonej Górze. Ranny motocyklista trafił do szpitala (ZDJĘCIA)

{loadmdouleid 453}

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u