W Kożuchowie pomagali przez morsowanie. Zbierali prezenty dla dzieci ze szpitala onkologicznego!

27 listopad 2022
Autor: 
W Kożuchowie pomagali przez morsowanie. Zbierali prezenty dla dzieci ze szpitala onkologicznego! Redakcja

Morsowanie połączyli z pomaganiem. W Kożuchowie zbierali zabawki dla dzieci przebywających w szpitalu onkologicznym we Wrocławiu.

W niedzielę, 27 listopada o godzinie 14 na terenie "Glinianek" w Kożuchowie rozpoczęła się niezwykła akcja charytatywna, w której morsowanie połączono z pomaganiem. - W tym roku wpadliśmy na pomysł, żeby zjednoczyć naszych morsów - mówi organizatorka Ewelina Wawrzyńczyk.

Morsowanie Kożuchów

Kilkadziesiąt osób przy niskiej temperaturze wody oraz powietrza weszło do jeziora, aby morsować. Wcześniej wszyscy przynieśli zabawki i artykuły szkolne dla dzieci. Po morsowaniu na uczestników czekał grzaniec, kiełbasa z ogniska czy domowe wypieki.  

- Morsowanie to są teki endorfiny, nie można tego do niczego porównać. Po morsowaniu praktycznie nie chorujemy! - mówi Pani Ania, uczestnik wydarzenia. 

Organizatorka już teraz zapowiada kolejne podobne akcje, podczas których będą prowadzone zbiórki m.in. dla dzieci z domów dziecka.

Czytaj także - Wycieczka, zielona szkoła? Policja w Zielonej Górze skontroluje autokar przed wyjazdem (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u