Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie osobówek. Sprawca wjechał na czerwonym świetle

27 listopad 2022
Autor: 
Kolizja w Zielonej Górze. Sprawca wjechał na czerwonym świetle

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Sikorskiego zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym wpłynęło do zielonogórskich służb w niedzielne popołudnie, 27 listopada, tuż po godzinie 14:30. Na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Sienkiewicza zderzyły się dwa samochody osobowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Renault Clio jechał ul. Sienkiewicza w stronę ul. Fabrycznej. Przejeżdżając przez skrzyżowanie z ul. Sikorskiego, tuż przed maskę osobówki wjechał kierowca Alfy Romeo, który wjechał na czerwonym świetle.

Nikt nie został poważnie ranny

Na miejsce zdarzenia przyjechały dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. Wezwano również podstawowy zespół pogotowia ratunkowego.

Wszystkie osoby jadące osobówkami opuściły je o własnych siłach. Uczestnicy zdarzenia zostali przebadani przez medyków, ale na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń i obyło się bez transportowania ich do szpitala. Straty są jedynie materialne. Rozbite pojazdy zabezpieczyli strażacy.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Skrzyżowanie zostało częściowo zablokowane.

Przeczytaj też: Wycieczka, zielona szkoła? Policja w Zielonej Górze skontroluje autokar przed wyjazdem (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u