Lotnisko Zielona Góra - Babimost w 2022 roku obsłużyło niemal 40 tysięcy pasażerów!

08 grudzień 2022
Autor: 
Lotnisko Zielona Góra - Babimost w 2022 roku obsłużyło niemal 40 tysięcy pasażerów!

To rekordowy rok pod względem liczby obsłużonych pasażerów na lotnisku Zielona Góra - Babimost. Z lubuskiego portu lotniczego skorzystało prawie 40 tys. osób!

Ciekawe połączenia lotnicze krajowe oraz zagraniczne sprawiły, że z portu lotniczego Zielona Góra - Babimost skorzystała rekordowa liczba pasażerów. W ciągu ostatnich 11 miesięcy z lubuskiego lotniska skorzystało blisko 40 tysięcy pasażerów. Łącznie lotnisko zrealizowało 3378 krajowych i 230 zagranicznych operacji lotniczych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Chciał być romantyczny, ale nie pykło. Teraz ma spore problemy.

Loty z Zielonej Góry

W okresie wakacyjnym 2022 roku z lotniska w Zielonej Górze-Babimoście mogliśmy polecieć do Bułgarii, Turcji i Chorwacji. Dodatkowo wprowadzony został także lot krajowy do Gdańska. Jeszcze przed końcem tego roku uruchomione zostanie kolejne połączenie lotnicze do Taby w Egipcie - pierwszy samolot wystartuje już 21 grudnia. Sporym zainteresowaniem cieszą się także połączeniami z Babimostu do Warszawy oraz z powrotem. 

Czytaj także - Lubuskie otrzyma blisko 915 mln euro z Unii Europejskiej! Na co zostaną przeznaczone środki?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u