Rozkład jazdy MZK Zielona Góra w Wigilię i Boże Narodzenie. Sprawdź, jak będą jeździć autobusy

20 grudzień 2022
Autor: 
Rozkład jazdy MZK Zielona Góra w Wigilię i Boże Narodzenie Redakcja

MZK Zielona Góra ogranicza kursowanie autobusów na święta. Część linii będzie jeździć krócej, a niektóre zostaną zawieszone. Zobacz, co dokładnie się zmieni.

Jak co roku Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze zmienia rozkład jazdy autobusów w okresie Świąt Bożego Narodzenia. W tych dniach kursów będzie zdecydowanie mniej.

W Wigilię, 24 grudnia, autobusy będą kursowały według roboczych rozkładów jazdy do godziny 15:00. Od tej godziny pracę rozpoczną z kolei autobusy linii nocnych, które wykonają dodatkowe kursy. Następnie od godziny 23:20 linie "N" będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w noce z soboty na niedzielę.

Rozkład jazdy MZK Zielona Góra mocno zmieni się także w pierwszy dzień świąt, czyli Boże Narodzenie (25 grudnia). Autobusy linii 0, 1, 5, 8, 19 będą jeździły według świątecznych rozkładów jazdy, natomiast autobusy linii nocnych zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w noce z soboty na niedzielę. Tego dnia autobusy pozostałych linii nie będą kursowały.

- W drugi dzień świąt, 26 grudnia, autobusy będą kursowały według świątecznych rozkładów jazdy - czytamy w komunikacie MZK Zielona Góra.

Przeczytaj też: Straż pożarna wysłana do pożaru w internacie w Zielonej Górze. To fałszywy alarm


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u