Rozkład jazdy MZK Zielona Góra w Sylwestra i Nowy Rok. Zobacz, jak będą jeździć autobusy

29 grudzień 2022
Autor: 
Rozkład jazdy MZK Zielona Góra w Sylwestra i Nowy Rok Redakcja

MZK Zielona Góra ogranicza kursowanie w Sylwestra i Nowy Rok. Autobusy będą jeździć krócej i zgodnie z innymi rozkładami. Zobacz, co dokładnie się zmieni.

Jak co roku Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze zmienia rozkład jazdy autobusów na Sylwestra i Nowy Rok. W tych dniach kursów będzie zdecydowanie mniej.

W Sylwestra, 31 grudnia, autobusy wszystkich linii będą kursowały tylko do godziny 20:00 według sobotnich rozkładów jazdy. Ponadto od godziny 23:35 autobusy linii nocnych będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w noce z soboty na niedzielę. Wcześniej rozpocznie pracę autobus linii nocnej N3 (Oś. Śląskie - Botaniczna), który wykona dodatkowe kursy:

  • 20:34 z przystanku Zajezdnia Chemiczna
  • 21:53 z ulicy Botanicznej
  • 21:12 i 22:32 z Osiedla Śląskiego

Rozkład jazdy MZK Zielona Góra nieznacznie zmieni się także w Nowy Rok, 1 stycznia. Wówczas autobusy będą jeździły według świątecznych rozkładów jazdy od godziny 09:00.

Dokładny rozkład jazdy MZK Zielona Góra można znaleźć na stronie rozklad.mzk.zgora.pl

Przeczytaj też: Lotnisko Zielona Góra - Babimost. Zobacz, jak ma wyglądać nowy terminal (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u