Ciężko chora córeczka strażaka trafiła do Łodzi. Wciąż trwa zbiórka pieniędzy na dalsze leczenie!

27 marzec 2023
Autor: 
Ciężko chora córeczka strażaka trafiła do Łodzi. Wciąż trwa zbiórka pieniędzy na dalsze leczenie! Fot. Łukasz Jęcz

Ciężko chora 2-letnia córeczka strażaka trafiła do szpitala w Łodzi. Lekarze wykonują kolejne badania. Wyniki konsultowane są w klinikach z USA i Szwajcarii. 

Wciąż trwa zbiórka pieniędzy na ciężko chorą 2-letnią Emilię Jęcz z Zielonej Góry. Malutka dziewczynka jeszcze kilka tygodni temu była w pełni sił, bawiła się z rodzicami, uśmiechała się do nich. Niestety obecnie niezdiagnozowana choroba, która rozwija się w główce dziewczynki sieje prawdziwe spustoszenie w jej organizmie. Lekarze wciąż nie mają pewności co do diagnozy.

Po szeregu badań, konsultacji i zaangażowania zielonogórskich lekarzy w sobotę podjęto decyzję o przetransportowaniu 2-latki do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki na Oddział Neurologii Rozwojowej i Epileptologii. W najbliższy wtorek lekarze planują wykonać punkcję lędźwiową, aby pobrać próbkę płynu mózgowo- rdzeniowego. W kolejnych dniach planowane jest badanie rezonansem.

Niestety stan 2-letniej dziewczynki jest poważny. - Emilia nie rusza prawidłowo rączkami i nóżkami. Coś w główce siedzi, ale co tak naprawdę narobiło tyle szkód... Próbujemy się tego dowiedzieć - pisze ojciec 2-latki, Łukasz Jęcz.

Wciąż trwa zbiórka pieniędzy

Czytaj także - Córeczka strażaka z Zielonej Góry ma guza mózgu. Ruszyła zbiórka pieniędzy!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u