Poranny pożar domu koło Lubska. Budynek spłonął. W akcji 6 zastępów straży pożarnej!

27 marzec 2023
Autor: 
Poranny pożar domu koło Lubska. Budynek spłonął. W akcji 6 zastępów straży pożarnej! Redakcja/Archiwum

Poranny pożar domu w miejscowości Drzeniów koło Lubska. W akcji gaśniczej brało udział 6 zastępów straży pożarnej!

We wtorek, 28 marca około godziny 5:46 dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Żarach otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru domu w miejscowości Drzeniów koło Lubska. Na miejsce zadysponowano łącznie 6 zastępów straży pożarnej oraz patrol policji.

Pożar domu

Niestety z chwilą dojazdu pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia pożar był już w rozwiniętej fazie i obejmował praktycznie cały budynek łącznie z dachem. Strażacy ubrani w aparaty powietrzne prowadzili akcję gaśniczą. Po kilkudziesięciu minutach działań udało się opanować pożar, obecnie trwa dogaszanie pogorzeliska.

Szczęśliwie w wyniku pożaru nikt nie został poszkodowany. Skończyło się jedynie na znacznych stratach materialnych.  

Czytaj także - Wyzwanie dla zielonogórskich strażaków. Ćwiczą i zbierają pieniądze dla chorej 2-latki!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u