Dostawczak przewrócił się na DK32 pod Zieloną Górą. Utrudnienia w ruchu! (ZDJĘCIA)

28 marzec 2023
Autor: 
Dostawczak przewrócił się na DK32 pod Zieloną Górą. Utrudnienia w ruchu! Redakcja

Samochód dostawczy wypadł z drogi i przewrócił się na bok. Ruch na DK32 odbywa się wahadłowo!

We wtorek, 28 marca około godziny 11 na Drodze Krajowej numer 32 w pobliżu miejscowości Leśniów Wielki pod Zieloną Górą doszło do kolizji z udziałem pojazdu dostawczego. Na miejsce zadysponowano pięć zastępów straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. 

Kolizja DK32

Kierowca pojazdu dostawczego najprawdopodobniej stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z jezdni do rowu, gdzie przewrócił się na bok. - Kierujący nie wymagał hospitalizacji - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze.

Czynności na miejscu zdarzenia prowadzą zielonogórscy policjanci. Obecnie służby wprowadziły ruch wahadłowy. Na Drodze Krajowej numer 32 na odcinku Zielona Góra - Leśniów Wielki mogą występować utrudnienia w ruchu!


Film z miejsca zdarzenia:


Czytaj także - Poranny pożar domu koło Lubska. Budynek spłonął. W akcji 6 zastępów straży pożarnej!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Chwila relaksu


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u