Jesteśmy dla was! Szpital Uniwersytecki zaprasza przyszłe mamy

11 kwiecień 2023
Autor: 
Jesteśmy dla was! Szpital Uniwersytecki zaprasza przyszłe mamy Redakcja

Szpital Uniwersytecki zaprasza przyszłe mamy do zapoznania się z Blokiem Porodowym Centrum Zdrowia Matki i Dziecka. W każdą środę, o godz. 10.00, wykwalifikowany i uśmiechnięty personel pokaże paniom kolorowe sale porodowe oraz oddział dla matek z dziećmi.

Spotkanie to przede wszystkim okazja do tego, by dowiedzieć się, jak może wyglądać poród.

– Od 1 lutego br. mam przyjemność być kierownikiem oddziału położniczo-ginekologicznego. Postaramy się, aby to miejsce spełniło oczekiwania wszystkich pań. Zapraszam do współpracy z naszym szpitalem, do badania się i odwiedzania nas. My zrobimy wszystko, by szpital był dla pań otwarty. Będziemy informować na Facebooku o wszelkich inicjatywach i akacjach promujących zdrowie. Od kwietnia planujemy otworzyć poradnie diagnostyki szyjki macicy. - mówi dr hab. n. med. prof. UZ Rafał Rzepka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Płonie opuszczony budynek w Sulechowie. Łuna ognia widoczna z daleka

Chęć udziału w spacerze zapoznawczym należy zgłosić pod numerem telefonu: 533 322 316 lub 527 258 926. Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-14.00.

Czytaj także: Lekarze w Zielonej Górze uratowali zdrowie młodego wokalisty. Dzięki zaangażowaniu specjalistów udało się również zachować czysty głos mężczyzny!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u