Autobusy MZK Zielona Góra pojadą inaczej. To przez utrudnienia w centrum

13 kwiecień 2023
Autor: 
Autobusy MZK Zielona Góra pojadą inaczej. To przez utrudnienia w centrum Redakcja

24 kwietnia w Zielonej Górze ruszą prace na ulicy Batorego. Droga zostanie zablokowana, a autobusy MZK Zielona Góra do odwołania zmienią swoje trasy.

Roboty obejmą ulicę Stefana Batorego na odcinku od ronda Anny Borchers ulokowanego w pobliżu bazy PKS do ul. Gen. Jarosława Dąbrowskiego. Prace ruszą w poniedziałek, 24 kwietnia. Jak informuje Urząd Miasta Zielona Góra, utrudnienia powinny potrwać przez około 3 tygodnie.

Autobusy MZK Zielona Góra zmienią trasy

Na czas remontu ulica Batorego zostanie zamknięta. Z utrudnieniami muszą liczyć się więc kierowcy oraz pasażerowie Miejskiego Zakładu Komunikacji w Zielonej Górze. Do odwołania autobusy linii nr 6 (kilka kursów), 12, 19, 20 oraz N2 będą kursowały zmienionymi trasami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Niemowlę skatowane w Zielonej Górze. "Rozległe obrażenia mózgu"

  • Linia nr 19, 20 i N2: pomiędzy Zespołem Szkół Plastycznych a Dworcem Głównym pojedzie ulicą Dworcową
  • Linia nr 12: od przystanku Jana z Kolna do przystanku Dworzec Główny oraz od przystanku Dworzec Główny do przystanku Herberta pojedzie ulicą Dworcową
  • Linia nr 29: od przystanku Zespół Szkół Plastycznych do przystanku Dąbrówki zmieni trasę i pojedzie przez ulicę Herberta i Zjednoczenia i w drodze powrotnej do osiedla Czarkowo od przystanku Dworzec Główny do przystanku ZS Plastycznych przez ulicę Dworcową
  • Linia nr 6 (kursy 7:40 Dworzec Gł. - Zajezdnia Chemiczna i 14:09 Zajezdnia Chemiczna – Dworzec Gł.): pomiędzy przystankami Zespół Szkół Plastycznych a Dworcem Głównym pojedzie ulicą Dworcową

Na czas prowadzonych prac zawieszone zostaje funkcjonowanie przystanków ZUS (nr 121) na ul. Kupieckiej oraz Batorego/Dworcowa (nr 122 i 440) na ul. Batorego. Ponadto uruchomione zostaną przystanki zastępcze na ul. Dworcowej przy rondzie A. Borchers (Dworcowa/Batorego) oraz przy skrzyżowaniu z ul. Ułańską (Dworcowa/Ułańska – na żądanie).

Przeczytaj też: Mieszkaniec Zielonej Góry kradł perfumy na potęgę. Tłumaczył, że "nie ma pieniędzy na utrzymanie"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u