Uwaga kierowcy. Będą utrudnienia w centrum Zielonej Góry. Szykują się korki

13 kwiecień 2023
Autor: 
Uwaga kierowcy. Będą utrudnienia w centrum Zielonej Góry Redakcja/archiwum

Kierowców czekają spore utrudnienia w centrum Zielonej Góry. Od poniedziałku częściowo zostanie zablokowana ulica Batorego. Będą tworzyć się korki.

Robotnicy rozkopią ulicę Stefana Batorego w Zielonej Górze na odcinku od ul. Gen. Jarosława Dąbrowskiego do ronda Anny Borchers łączącego ul. Batorego, Dworcową i Herberta. Prace rozpoczną się w poniedziałek, 24 kwietnia.

- Prace ziemne będą realizowane w ramach zadania "Uporządkowanie gospodarki wodami opadowymi na obszarze Aglomeracji Zielona Góra". Ulica Batorego będzie zamknięta dla ruchu - informuje Urząd Miasta Zielona Góra.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zielonogórscy pięcioboiści jadą na Igrzyska

Będą spore utrudnienia

Jak informuje magistrat, kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami na około 3 tygodnie. W tym czasie wytyczony będzie objazd przez ul. Dąbrowskiego i ul. Herberta zwaną także Trasą Aglomeracyjną.

W związku z realizowanymi pracami w centrum miasta z pewnością będą tworzyć się korki. Poniżej zamieszczamy schemat organizacji ruchu, który udostępnił Urząd Miasta Zielona Góra. Dodatkowo inaczej będą jeździły autobusy MZK. Więcej informacji: "Autobusy MZK Zielona Góra pojadą inaczej. Wszystko przez utrudnienia w centrum".


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u